< < Bahar Kuaför Güzellik Akademisi, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter'i ziyaret etti - Bahar Hairdressing & Beauty Academy

Bahar Kuaför Güzellik Akademisi, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter'i ziyaret etti

Bahar Kuaför Güzellik Akademisi, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter&#039;i ziyaret etti

Bahar Kuaför Güzellik Akademisi Direktörü ve bir grup çalışan Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e nezaket ziyaretinde bulunarak faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, ziyaretten ve mezuniyet gecesine davet edilmesinden dolayı teşekkür ederek, akademinin olumlu faaliyetlerini yakında takip etiğini ve başarılı olduklarını gördüğünü ifade ederek, akademinin topluma sağladığı faydadan dolayı merkezi desteklemeye devam edeceğini söyledi.

Akademi Direktörü Bahar Denizoğlu Belediye Başkanı İsmail Arter’i 19 Ağustos’ta düzenleyecekleri mezuniyet gecesine davet etmek ve faaliyetleri hakkında bilgi vermek için ziyaret ettiklerini ifade ederek, kendilerini çok iyi karşılayan Belediye Başkanı İsmail Arter’e teşekkür etti. Kuaför, güzellik ve erkek berberliği ile ilgili verdikleri eğitimin hem İngiltere’ye bağlı olduğunu hem de Milli Eğitim Bakanlığı’ndan denkliği olan bir eğitim olduğunu ifade eden Denizoğlu, 2 yıldır Avrupa standartlarında eğitim verdiklerini, faaliyetlerinin de 10 yıldan beridir devam ettiğini söyledi.